ДЕГРАДАЦІЯ ЕЛЕМЕНТІВ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ В УМОВИ ТРИВАЛИХ ПОЛЬОТІВ
Анотація
Експериментально показано, що в результаті зіткнення згустку мікрочастинок з металевою оболонкою товстостінної реалізується ефект надглибокого проникнення (СГП). Встановлено, що цей процес супроводжується викидом із внутрішньої поверхні захисної оболонки плазмових мікроструменів, що мають високу вражаючу здатність по відношенню до елементів (мікросхем) електронних систем управління.
Посилання
Опасные факторы при взаимодействии пылевых сгустков с металлическими мишенями/ С. М. Ушеренко, В. П. Кирилюк, А. И. Белоус, В. В. Соболев и др. НСб. научн. тр. Национального горного университета. - 2003.-№18. - С. 65-74.
Микит А. И., Рыхлова Л. В., Смирнов М. А. Загрязнение космоса / Вестник РАН,- 2001.-71, № 1. - С.26-31.
Usherenko S. M. Modern of the effect of superdeep penetration/ Journal of Engi-neering and thermophysics- 2002.- 75, № 3.-P. 753-770.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).