Огляд і обґрунтування вибору стеку технологій для системи аналізу даних
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.65.15370Ключові слова:
автоматизація аналізу даних, прикладний програмний інтерфейс, GraphQL, React.js libraryАнотація
Головною перевагою процесу автоматизації є те, що він дозволяє зменшити обсяг необхідної пам'яті, скоротити час на обробку даних та зменшити кількість копій документів при оновленні інформації.
Вибір технологій для розробки додатків є важливим етапом, який був описаний у роботі. Перш ніж розробляти систему аналізу даних, слід ретельно підготувати та описати вимоги. Правильно підібрана комбінація технологій повинна забезпечити комфортну роботу в майбутньому на всіх етапах існування програми
Очевидно, що стек технологій повинен бути легко масштабованим, функціональним, відповідати останнім тенденціям ринку. Він повинен відповідати найсучаснішим характеристикам. Найголовніше, що в майбутньому його повинні легко підтримувати інші розробники.
React.js має місткий і зрозумілий API. Для роботи з React необхідно розуміти ряд термінів та відмінності між ними. Мова TypeScript - одна з найпопулярніших технологій останніх років, як у розробці Frontend, так і в програмі Backend. Його популярність продовжує зростати, і це в основі багатьох проектів. GraphQL - це мова запитів та обробки даних для API. Сама назва D3 означає документи, керовані даними, і зосереджена на управлінні даними.
Посилання
Johnson, Nicholas."Introduction to Flux – React Exercise" [Electronic resource]. Access mode: http://nicholasjohnson.com/react/course/exercises/flux/.
A JavaScript library for building user interfaces [Electronic resource]. Access mode: https://reactjs.org/.
Anders Hejlsberg. What is TypeScript and why with Anders Hejlsberg [Electronic resource]. Access mode: www.hanselminutes.com.
[Electronic resource]. Access mode: https://graphql.org/.
"Why use GraphQL, good and bad reasons". Honest Engineering. 4 August 2018. [Electronic resource]. Access mode: https://honest.engineering/posts/why-use-graphql-good-and-bad-reasons
Kudrenko S.A. Method for complex objects automated design on autodesk revit based // Kudrenko S.A., Fomina N.B., Kramarenko I.P. // Проблеми інформатизації та управління. – №63. – P. 64-74.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).