Прогнозування похибок позиціювання супутникових навігаційних систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.11593Анотація
Надається аналіз похибок позиціювання сучасних супутникових навігаційних систем, приведена методика і алгоритм оцінки похибок позиціювання повітряного судна, що використовує засоби супутникової навігаціїПосилання
Глобальный аэронавигационный план применительно к системам CNS/ATM (Doc 9750).
Правила аэронавигационного обслуживания. Производство полетов воздушных судов (Doc 8168-OPS/611).
Одиннадцатая аэронавигационная конференция Монреаль, 22 сентября - 3 октября 2003 года.
Бабак В.П., Конін В.В., Харченко В.П. Супутникова радіонавігація // - К.: Техніка, 2004. - 328 с.
Logsdon, Tom, The Navstar Positioning System, Van Nostrand Reinhold, New York, 1992.
Global positioning system standard positioning service performance standard, Assistant secretary of defense for command, control, communications, and intelligence, Washington, DC, Oct. 2001, 66 p.
Interface Control Document Global Positioning System (ICD-GPS-200C), 1997,
p.
Глобальная навигационная спутниковая система ГЛОНАСС (интерфейсный контрольный документ). - Пятая редакция. - 2002. - 60 с.
Руководство по всемирной геодезической системе (WGS-84): ICAO. Doc 9674-AN/946. - Монреаль, 1997. - 112 с.
Система геодезических параметров Земли (ПЗ-90): Справочный документ/ Под ред. В.В. Хвостова. - М.: КНИЦ, 1998.-37 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).