Системоаналогове моделювання процесу відновлення сигналів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.11568Анотація
Використання системоаналогового моделювання процесу відновлення сигналів на основі зміщених диференційних тейлоровських перетворень істотно скорочує розмірність систем рівнянь і підвищує стійкість обчислення наближеного розв’язку інтегрального рівняння Фредгольма першого роду, яким можна представити дану задачуПосилання
Тихонов А. К, Арсенин В. Я. Методы решения некорректных задач. - М.: Наука, 1986. - 288 с.
Баранов В. Л., Баранов Г. Л. Системоаналоговое и квазианалоговое моделирование //Электрон, моделирование. - 1994. - 16, № 4. - С. 9-6.
Бейкер Дж. Мл., Грейс-Моррис П. Аппроксимации Паде. Пер.с. англ. - М.: Мир, 1986. - 502 с.
Засядько А. А. Дифференциальнотейлоровская модель задачи восстановления в спектроскопии // Электронное моделирование. - 2002. - Т.24. - № 6. - С. 125-133.
Засядько А. А. Моделирование процесса восстановления сигналов методом дифференциально-тейлоровских преобразований // Вісник ЖІТІ. - 2001. - № 18 / Технічні науки. - С.101-104.
Пухов Г. Е. Дифференциальные преобразования функций и уравнений, - К.: Наук, думка, 1980, - 419 с.
Пухов Г. Е. Приближенные методы математического моделирования, основанные на применении дифференциальных Т-преобразований. - К.: Наук, думка, 1988. -216 с.
Пухов Г. Е. Дифференциальные спектры и модели. - К.: Наук, думка, 1990.-184 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).