Спектральна модель динаміки руху аеростатичного літальних апаратів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.11365Анотація
В статті запропонована спектральна модель динаміки руху аеростатичного літального апарату, яка отримана на основі застосування метода диференціальних перетворень. Запропонований підхід дозволяє істотно зменшити обчислювальні витрати порівняно з традиційними численними методами та припускає можливість проведення аналітичного дослідження проблемиПосилання
Гусинін А. В. Тенденції розвитку сучасного дирижаблебудування за кордоном. І. Дирижаблі напівжорсткої і жорсткої схем // Наукові вісті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». - 2002. -№ 4. -С. 95-102.
Гусинін А. В. Тенденції розвитку сучасного дирижаблебудування за кордоном. II. Дирижаблі м’якої схеми // Наукові вісті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». - 2002. - № 5. - С. 99-104.
Nagabhushan В. L., Faiss G. D. Thrust Vector Control of a V/STOL Airship. - Journal of Aircraft, 1984. - v.21. - №6. - P. 408-413.
Пухов Г. E. Дифференциальное преобразование функций и уравнений. - К.: Наукова думка, 1980. - 419 с.
Пухов Г Е. Дифференциальное преобразование и математическое моделирование физических процессов. - К.: Наукова думка, 1986. - 160 с.
Пухов Г. Е. Дифференциальные спектры и модели. - К.: Наукова думка, 1990.- 184 с.
Pretty J. R., Hookway R. О. A comparison of different forms of dirigible equations of motion. - AIAA Paper 77 - 1179, 1979.-P.41-47.
Regan F. J., Morrison A. M. The planar dynamics of airships. - ALAA Paper 75- 1395, 1975.-P. 15-23.
В. Л. Баранов, В. П. Гусинін, А. В. Гусинін, І. А. Жуков, Л. О. Алексеева. Диференціальні перетворення в задачах керування рухом літальних апаратів: Навчальний посібник. - К.: НАУ. - 2003. - 158 с.
Брайсон А., Хо Ю-Ши. «Прикладная теория оптимального управления», World, 1972.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).