Застосування вітроелектричних агрегатів спільно з протекторами при катодного захисту морських споруд
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.10878Ключові слова:
морські споруди, катодний захист, протекторАнотація
Запропоновано спосіб катодного захисту морських споруд із застосуванням вітроелектричних катодних станцій в поєднанні з протекторами. Результати експериментальних досліджень показали можливість забезпечення постійного захисту підстави навіть при відсутності вітру. Запропонований спосіб дозволяє зменшити кількість протекторів більш ніж в 7 разів, збільшити термін служби протекторів в 3 рази і зменшити величину щільності захисного струму більш ніж в 2,5 рази в порівнянні з катодного захисної із застосуванням тільки вітроелектричних агрегатівПосилання
Cathodic protection fundamentals // World, Dredge, and Material Construction. 1972. №5.
Heinrich G. Cathodisher Schutz stop see wasser korrosion // Metall. 1972. №6.
Богорад И.Я. и др. Коррозия и защита морских судов. Л.: Судостроение. 1973.
Мехмандаров С.А., Даниляк Б.М. Протекторная защита сооружений морских нефтепромыслов // Труды Гипроморнефть (Баку). 1970.
Абдуллаев М.М., Мамедов С.А. Защитные свойства катодных осадков на поверхности стали в морской воде при различных режимах катодной поляризации // Коррозия и защита в нефтегазовой промыщленности. 1973. №8.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).