The use of wind power units in conjunction with the protectors under cathodic protection of offshore structures
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.10878Keywords:
морські споруди, катодний захист, протекторAbstract
A method for the cathodic protection of offshore structures using wind power stations of cathodecoupled with protectors. The results of experimental studies have shown the ability to ensurecontinued protection of the base, even when there is no wind. The proposed method allows to reducethe number of protectors more than 7-fold increase tread life by 3 times, and reduce the amount ofprotective current density is more than 2.5 times compared to cathodic protection with only windpower unitsReferences
Cathodic protection fundamentals // World, Dredge, and Material Construction. 1972. №5.
Heinrich G. Cathodisher Schutz stop see wasser korrosion // Metall. 1972. №6.
Богорад И.Я. и др. Коррозия и защита морских судов. Л.: Судостроение. 1973.
Мехмандаров С.А., Даниляк Б.М. Протекторная защита сооружений морских нефтепромыслов // Труды Гипроморнефть (Баку). 1970.
Абдуллаев М.М., Мамедов С.А. Защитные свойства катодных осадков на поверхности стали в морской воде при различных режимах катодной поляризации // Коррозия и защита в нефтегазовой промыщленности. 1973. №8.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).