Розв’язання задач статистичної оптимізації розподілу пропускних здатностей гетерогенних мереж
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.10340Ключові слова:
нестаціонарний трафік, статистична оптимізація, інфокомунікаційна мережа, критерій середнього ризикуАнотація
Розв’язуються задачі статистичної оптимізації обслуговування трафіку в симплексних, дуплексних, багатоканальних системах гетерогенних інфокомунікаційних мереж за критерієм середнього ризику. Наведено приклади порівняльного аналізу рішення задачі статистичної оптимізації обслуговування трафіку оптимального режиму з неоптимальнимПосилання
Игнатов В.А., Маньшин Г.Г. Трайнев В.А. «Статическая оптимизация качества функционирования электронных систем» М.: Энергия, 1974. – 264с.
Ігнатов В.О., Гузій М.М, Ладигіна О.А. Статистична оптимізація обслуговування трафіка в гетерогенних інфокомунікаційних мережах //Проблеми інформатизації та управління: Збірник наукових праць: Випуск 1 (49). – К.: НАУ, 2015. – C.37-40.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).