Застосування 3D-моделей в мультимедійних електронних освітніх ресурсах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.10322Анотація
Актуальність статті обумовлена потребою актуалізації вищої освіти, відповідно до зростаючих вимог сучасного інформаційного суспільства. Одним із напрямів даного процесу є застосування в ході фахової підготовки студентів новітніх засобів навчання – мультимедійних електронних освітніх ресурсів. Розглядаються особливості застосування мультимедійних освітніх ресурсів у ВНЗ, зокрема, такої їх складової, як 3D-моделі. Наведено приклади створеного мультимедійного ресурсу, що включає демонстрацію освітніх 3D-моделейПосилання
Положення про електронні освітні ресурси: Затверджено Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту 1 жовтня 2012 р., №1060.
Kirkwood, A. (1994). The Selection and Use of Media for Open and Distance Learning. In F. Lockwood, ed., Materials Production in Open and Distance Learning. London: Paul Chapman Publishing, pp. 64-65.
Колганов И. Глоссарий терминов в трехмерной графике [Електронний ресурс] // Режим доступу: http://www.infocity.kiev.ua/hard/content/hard398.phtml
Селезнев В.А. Компьютерные технологии и образное представление информации в учебном процессе образовательных организаций // Теория и практика общественного развития – 2014. – № 1. – С. 134-137.
Сучасні технології електронних мультимедійних видань: Монографія / Під ред. О.І.Пушкаря. – Харків: «ІНЖЕК», 2011. – 296 с.
Мультимедійні системи як засоби інтерактивного навчання: посібник / ав.: Жалдак М.І., ШУТ М.І. та ін.. / За редакцією: Жука Ю.О. – К.: Педагогічна думка, 2012. – 112 с.
Знания в 3D-формате [Електронний ресурс] // Режим доступу: http://www.ug.ru/appreciator/29
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).