The development of algorithm and programs of choice of class of architecture of software
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.9160Abstract
Different methods for the decision of a problem on own values are examined. The description of the modified method of the analysis of hierarchies in which own values are calculated by means of QR-algorithm with shift is given. Results of researches of the modified method of the analysis of hierarchies are presented ом. Представлены результаты исследований модифицированного метода анализа иерархийReferences
Caamu Т. Принятие решений. Метод анализа иерархий: Пер. с англ. - М.: Радио и связь, 1993. - 320 с.
Уилкинсон Дж. X. Алгебраическая проблема собственных значений: Пер. с англ. - М.: Наука, 1970. - 564 с.
Лисовая И. В., Мишарин И. В., Черныш О. А. Системный анализ прикладных задач многокритериальной оптимизации методом анализа иерархий // Проблеми інформатизації та управління. - К.: НАУ, 2007. -№ 3(21). - С. 99-103.
Томович Р., Вукобратович М. Общая теория чувствительности. М.: «Советское радио», 1972. - 240 с.
Амосов А. Л., Дубинский Ю. Л., Копченова Н. В. Вычислительные методы для инженеров: Учеб, пособие. - М.: Высш. шк., 1994. - 544 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).