Base methods of measurements of parameters of quality of service in networks of data transmission
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9064Abstract
The basic methods of measureitieMs ofeparameters of quality of service with use of the telecommunication equipment, in particular on an example of application of the equipment which realizes technology Frame Riley. It is shown, that loop the scheme of measurements the most suitable in procedures estimation qualities of service in networks of data transmissionReferences
Дедков В.К., Северцев Н.А. Основные вопросы эксплуатации сложных систем-М.: Высшая школа, 1976. - 405 с.
Сычев Е.И. Оценка влияния измерительного контроля на надежность технических систем // Надежность и контроль качества - 1979 - №10. -С. 18- 26.
Уланский В.В., Мукан О.В. Определение
показателей достоверности контроля пригодности радиоэлектронных систем // Контроль и управление техническим состоянием авиационного и радиоэлектронного оборудования: Сб.научн.тр. - К.: «КНИГА», 198б с. 32-90.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).