Automation of process of construction of logikolinguistic model of a simple sentence
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6759Abstract
The basic approaches for the decision of a problem of formalisation of the text information and methods of its representation for the purpose of revealing of logic contradictions are formulated, main principles of formalisation of the information are considered, the algorithm of the automated formation of logiko-linguistic models of simple sentences is offered, system work on an example is shown
References
Широков В.А., Бугаков О.В., Грязнухіна Т.О. та ін. Корпусна лінгвістика. – К.: «Довіра», 2005. – 471 с.
Поспєлов Д.А. Логико-лингви стические модели в системах управления. – М.: Энергоиздат, 1981. – 232 с.
Кузнецов О.П., Адельсон Вельский Г.М. Дискретная математика для інженера. – М.: Энергия, 1980. – 344 с.
Джордж Ф., Люгер Искусственный интеллект: стратегии и методы решения сложных проблем, 4-тое издание. – М.: ООО «Вильямс», 2005. – 864 с.
Попов Э.В. Общение с ЭВМ на естественном языке. – М.: Наука. Главная редакция физико-математической литературы, 1982. – 360 с.
Джарратано Д. Экспертные системы: принципы разработки и программирование, 4-е издание.: Пер. с англ. – М.: ООО «Вильямс», 2007. – 1152 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).