Application of technology of domain-specific modelling for metamaterials design
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.6440Abstract
Information’s technologies of Domain Specific Modelling (DSM) for physical domains are considered in the paper. The approach has been practically implemented in the tool, named Visual Environment for Physical Modelling (VEPM). The main idea of VEPM consists in using basic (i.e. reflecting dimensions of a space) geometrical objects for development of a metamodel for physical domains. The metamodel gives possibility of models development by creation of space structures and setting distributions of physical properties. The concrete example of VEPM application for metamaterials
References
V. Cerdán-Ramírez, B. Zenteno-Mateo, M.P. Sampedro et al. Anisotropy effects in homogenized magnetodielectric photonic crystals, J. Appl. Phys. 106, 103520 (2009).
Steven Kelly and Juha-Pekka Tolvanen. Domain-Specific Modeling: Enabling Full Code Generation. Wiley-IEEE Computer Society Pr. – 2008. 427 p.
Теория R-функций и некоторые ее приложения // В.Л. Рвачев. Киев: На-ук. думка 1982. 552 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).