RESEARCH OF SERVICE SYSTEMS WITH CYCLIC WAITING TIME
Abstract
We study queuing systems with cyclic waiting times for claims Gl / G / 1 and SM / SM / I, in which the time spent by claims in the orbit has a general non-lattice distribution, and the service discipline FCFS is adopted. Conditions for the ergodicity of the embedded Markov chain are derived. The results of statistical modeling are presented.
References
Falin G. I. A survey of retrial queues // Queueing S%s; - 1990. - 7. - P.127-168.
Yang T., Templeton J.G.C. A survey on retrial queue.- Queueing Syst. - 1987.-2. - P. 203-233.
Lakatos L. On a simple continuous cycle-waitmg prurient / .Ann. Univ. Sci. Budapest. Sect. Comp. - 1994. -14. -P.105-113.
Lakatos L. On a cycle-waiting queueing problem // Theory of Stoch. Proc. - 1996. - 2(18). - P. 176-180.
Lakatos L. On a discrete cycle-waiting queueing promlem // J. Math. Sci. (New York). - 1998. - 4(92). - P.4031-4034.
Koba E. V. On a GI/G/1 retrial queueing system with FIFO queueing discipline // Theory of Stoch. Proc. - 2002. - 8(24). - P.168-175.
Kalashnikov V. V. Mathematical methods in queue mg theory. Kluwer Academic Publishers. Dordrecht. - 1994. - 377 p.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).