Parametric synthesis of the aerospace systems based on multi-criteria optimization and mathematical model
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.12808Keywords:
авіаційно-космічні системи, багатокритеріальна оптимізація, синтез оптимальної системиAbstract
The questions are examined of improving algorithms in the form of computational methods ofmulti-criteria parametric synthesis intended to perform specific applied tasks under carryingout scientific and technical research at the initial stages of the complex aerospace systemsdevelopment and creationReferences
Воронин А.Н., Зиатдинов Ю.К., Марченко А.В., Осташевский В.В. Сложные технические и эргатические системы: методы исследования. / Монография. - Харьков: Факт, 1997. -240 с.
Воронин А.Н. Многокритериальный синтез динамических систем. – Киев: Наукова думка, 1992. - 160 с.
Соболь И.М.. Статников Р.Б. Выбор оптимальных параметров в задачах с многими критериями. - М.:
Наука, 1981. – 110 с.
Лапач С.Н., Чубенко А.В., Бабич П.Н. Статистика в науке и бизнесе // Комплекс прикладных программ для
Місrosoft ЕхсеІ. Практическое руководство. - К.: ООО «МОРИОН», 2002. – 640 с.
Подиновский В.В., Ногин В.Д. Парето - оптимальные решения многокритериальных задач. – М.: Наука, 1982. – 256 с.
Карлин С. Математические методы в теории игр, программировании и зкономике. - М.: Мир, 1964. - 838 с.
Гермейер Ю.Б. Введение в теорию исследования операций. - М.: Наука, 1971. – 383 с.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).