The method of operative planning of maintenance service of air courts in not regular modes of operations of the airport
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.11494Abstract
The method of operative planning of maintenance service of air courts in not regular modes of operations of the airport is given. Is shown, that, the task of operative planning of maintenance service of air courts carries multicoated and, hence, optimization character. 1ц the given statement it is determined and does not contain elements of uncertainty. Is specified, that the1 76 approach ba§ed on construction of strict mathematical model with subsequent use adequate optimization of algorithm, adequate, can be applied for its decisionReferences
Литвиненко А. Е. Метод решения экстремальных комбинаторных задач с нелинейной структурой // Кибернетика. - 1983. -№5. - С. 83-85.
Пападимитриу X, Стайглиц К. Комбинаторная оптимизация. Алгоритмы и сложность. - М.: Мир, 1985. - 512 с.
Зайченко Ю. П. Дослідження операцій. - К.: ЗАТ В.ІТОЛ, 2000. - 687 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).