About the diskrete Fourier transform calculation with the use of quasi-fundamehtal exponential functions
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.6938Abstract
The discrete Fourier transform with the use of quazi-fundamental interpolating functions of exponential type is considered. It is shown that calculations of the discrete Fourier transform with these functions applying allow to obtain quickly decreasing estimations of the Fourier transform significancesReferences
Хэмминг Р. Численные методы. – М.: Наука, 1972. – 400 с.
Колмогоров А.Н., Фомин С.В. Элементы теории функций и функционального анализа. – М.: Физматгиз, 1968. – 496 с.
Снеддон М. Преобразования Фурье. – М.: Наука, 1955. – 668 с.
Денисюк В.П., Марченко Б.Г. Моделювання вимірювальних сигналів класами фундаментальних функцій // Актуа-льні проблеми автоматизації: Зб. наук. праць. – Дніпропетровськ. “Навч. кн.”, 2000. – Т.3. – С. 31–38.
Downloads
Published
2009-03-10
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).