Problem in linear aerodynamic sposterezhuvanosti systems. Application of pareto-optimal approach
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.6904Abstract
New method of observability problem solving for aerodynamic systems is developed. Pareto-optimum optimization approach is used to get unknown characteristics of the object’s state. In advance distor-tions presence in derivatives of state characteristics is taken into account. The developed method is implemented in software. The software is used for comparison of results of the developed method against results with classical method. For calculations were taken as experimental as real flight dataReferences
Справочник по теории автоматического управления. – М., Наука, 1987. – 712 с.
Пытьев Ю.П. Математические методы интерпретации эксперимента. – М.: Высшая школа, 1989. – 315 с.
Белов Ю.А., Касьянюк В.С. Паретооптимальная редукция в линейных системах со случайными погрешностями. Сб. доклада на расширенном заседании семинара института прикладной математики им. И.Н. Векуа. Тбилиси, из Тбилисского ун-та, 1989. – т.4, №3. – С. 21–24.
Downloads
Published
2010-12-13
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).