Determination of frequency spectrums for power functions of time
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6791Abstract
It is proposed the determination method of power density S for some power functions of time that are the nonintegrable signals. It is considered the examples of using of the obtained expressions of S for the determination of spectrums of other nonintegrables signals, as well as integrable signals (without Fourier integrals restrictions)
References
Корн Г., Корн Т. Справочник по математике. – М.: Наука, 1978. – 832 с.
Баскаков С.И. Радиотехнические цепи и сигналы. – М.: Высш. шк., 1988. – 448 с.
Єгоршин Ю.О., Красноусова О.Ю. Використання властивостей δ-імпульсів при визначенні спектрів сигналів // Вісник НАУ. – К.: НАУ, 2007. – Вип. 2. – С. 6–9.
Єгоршин Ю.О., Красноусова О.Ю. Определение спектров неинтегрируемых сигналов мультипликативных комбинаций степенной и гармонических функций // Електроніка і системи управління. – К.: НАУ, 2007. – Вип. 4. – С. 55–60
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).