Adaptive control system of second order plant with variable parameters and noises of measurement
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7716Keywords:
адаптивні системи керування, синхронне детектування, моделювання адаптивних систем, MATLABAbstract
Adaptive control system of non-stationary plant under measured variables noises conditions was synthesized and developed. Model in engineering package MATLAB/Simulink was developed. Efficiency of the proposed model with different parameter changes of plant, based on simulation was carried
References
Куликовский Р. Оптимальные и адаптивные процессы в системах автоматического регулирования. Пер. с польск. – М.: Наука, 1967. – 380 с.
Ефимов Д. В. Робастное и адаптивное управление нелинейными колебаниями. – СПб.: Наука, 2005. – 314 с.
Юревич Е. И. Теория автоматического управления. – СПб.: БXB-Петербург, 2007. – 560 с.
Пупков К. А. и др. Методы робастного, нейро-нечёткого и адаптивного управления: учебник для вузов. 2-е изд. / Под ред. Н.Е. Егупова; – М.: Изд-во МГТУ им. Н.Э. Баумана, 2002. – 744 с.
Востриков, А.С. Теория автоматического регулирования: Учеб. Пособие для вузов – М.; Высш. шк., 2004. – 365 с.
Репнікова Н.Б. Теорія автоматичного керування: класика і сучасність: підруч. – К.: НТУУ «КПІ», 2011. – 328 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).