Calculation'of hypergeometric functions significances in the automated systems of data processing
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.11590Abstract
In job the technique of an evaluation of values of hypergeometric function is offered which is defined through of the Euler’s gamma functions. The known variants of the Euler’s gamma- function presentation are investigated in respect to possibility of their application for evaluation the significances of this function. The accuracy of calculations has been investigated experimentally depending on these variants parametersReferences
ЛебедевН. Н. Специальные функции и их приложения. - М.: Физматгиз, 1963.-358 с.
Table of the Gamma Function for Complex Arguments. - National Bureau of Standards Applied Mathematical Series 34 Issued August 6,1954. - 108 p.
Математическая энциклопедия (гл. ред. И. М. Виноградов). - М.: Советская энциклопедия, т.1,1977. - 1152 с.
Сонин Н. Я. Исследования о цилиндрических функциях и специальных полиномах. - М.: Гос. изд-во техникотеоретической лит-ры, 1954. - 244 с.
Лаврентьев М. А., Шабат Б. В. Методы теории функций комплексного переменного. - М.: Наука, 1973,- 736 с.
Люк Ю. Специальные математические функции и их аппроксимации. - М.: Мир, 1980. -608 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).