Оцінювання умов перевантаження при передаванні даних через супутниковий канал зв’язку
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.66.9865Ключові слова:
авіаційний канал супутникового зв'язку, моделі каналу зв'язку «Літаки-Супутники-Наземна станція», середнє завантаження каналу, трафік трафік, час проходження повідомленняАнотація
Для моделювання передачі авіаційних даних через низькоорбітальні супутники з використанням програмного комплексу NetCracker Professіonal 4.1 побудовано різні моделі каналу зв'язку «Літаки-Супутники-Наземна станція». Вивчено вплив кількості літаків і супутників на середнє завантаження каналу «Униз» і час проходження повідомлень для телекомунікаційних каналів з міжсупутниковим зв'язком. Досліджено умови виникнення перевантаження каналу зв'язку при одночасній передачі даних через декілька супутників від багатьох літаків.Посилання
Global Air Navigation Plan for CNS/ATM Systems. ICAO, 1998. Doc. 9750. Available from Internet: <http://www.icao.int/publications/Documents/9750_2ed_en.pdf>.
Kota S., Goyal M., Goyal R., Jain R. Multimedia Satellite Networks and TCP/IP Traffic Transport. International Journal of Computers and Applications. – 2001. – v. 23. - N 2. – P. 115-128.
Electronic Communications Committee. Information Paper on VHF Data Exchange System
(VDES). 3rd Meeting CPG PTC Bucharest, 08-11 October 2013. Available from Internet: .
Turnbull G. Data overload: satellite communications on the battlefield. – 2013. Available from Internet: http://www.airforcetechnology.com/features/feature-data-overloadsatellite-communications-battlefield.
Modiano E. Satellite Data Networks. Journal of Aeropace Computing, Information, and Communication. – 2004. – v.1. – P. 395 – 398.
Iridium Satellites. 2008. Available from Internet: <http://www.highspeedsat.com/iridiumsatellite.
php>.
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).