ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМ АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.19.985Анотація
Розглянуто оцінку ефективності технічної системи при побудові поліструктурної моделі її надійності. Запропоновано алгоритм розкриття детермінанта структурної функції системи в символьній формі.
Посилання
Барлоу Р., Прошан Ф. Математическая теория надежности. – М.: Сов. радио, 1969. – 448 с.
Алексеев К.П. Эксплуатационная надеж-ность авиационных силовых установок. – М.: Транспорт, 1976. – 160 с.
Надежность технических систем: Справ. /Под ред. И.А. Ушакова. – М.: Радио и связь, 1985. – 608 с.
Michael J. Kroes, William A. Watkins, Frank Delp. Reliability of Operation, Paperback. – 6th ed. Glencoe McGraw Hill, 1999. – 648 p.
Jack Lambie. Designing and Building Composite Model Aircraft, Paperback. – 2nd ed. Markowski Intl., 1997. – 216 p.
Пампуро В.И. Прогнозирование стабильности ин-формационных устройств. – К.:Техніка, 1978. – 248 с.
Максимович Н.Г. Методы топологического анализа электрических цепей. – Львов: Изд-во Львов. ун-та, 1970. – 200 с.
Рябини И.А., Киреев Ю.Н. Надежность судовых электрических систем и судового оборудования. –Л.: Судостроение, 1974. – 264 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).