НАПРУЖЕНИЙ СТАН ТОНКОСТІННИХ ЕЛЕМЕНТІВ КОНСТРУКЦІЙ З ЕКСПЛУАТАЦІЙНИМИ ПОШКОДЖЕННЯМИ У РАЗІ НЕОДНОРІДНОГО НАВАНТАЖЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.19.972Анотація
Визначено напружений стан і коефіцієнти концентрації напружень для тонкостінних елементів конструкцій, які зазнають нерівномірного навантаження і мають експлуатаційне пошкодження викликане корозією та іншими факторами.Посилання
Петерсон Р. Коэффициенты концентрации напряжений. – М.: Мир, 1977. – 302 с.
Савін Г.М., Тульчій В.І. Довідник з концентрації напружень. – К.: Вища шк., 1976. – 410 с.
Савин Г.Н. Распределение напряжений около отверстий. – К.: Наук. думка, 1968. – 887 с.
Численное исследование концентрации на-пря-жений в местах осесимметричных уточнений пластин и оболочек / Ю.А. Необердин, Б.А. Мас-ленок, А.Б. Боринцев и др. Пробл. прочности. – 1981. – № 1. – С. 18–21.
Концентрация напряжений в пластинах с мест- ными утонениями / В.П. Сухинин, А.А Лежнева, Г.М. Меллерович и др. // Пробл. прочности. – 1986. – № 3. – С. 91–93.
Мороз Н.Г., Гудов В.И. Концентрация напряжений в зоне несквозного круглого отверстия в одноосно растянутой толстой пластине // Прикл. механика. – 1986. Т. 22. – № 5. – С. 119–121.
Астанін В.В., Бородачов М.М., Сирота Н.О. Коефіцієнти концентрації напружень для тонкостінних конструкцій з корозійними пошкодженнями // Вісн. НАУ. – 2003. – №3–4. – С. 69–72.
Лурье А.И. Теория упругости. – М.: Наука, 1970. – 939 с.
Сегерлинд Л. Применение метода конечных элементов. – М.: Мир, 1979. – 392 с.
SCAD для пользователя / В.С. Карпиловский, Э.З. Криксунов, А.В. Перельмутер и др. – К.: Компас, 2000. – 328 с.
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).