Оцінка надійности авіаційних двигунів з використанням байєсівського підходу
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.8963Анотація
Розглянута можливість використання байєсівського підходу до розв'язання проблем розпізнавання ранніх стадій погіршення надійності авіаційних двигунів на основі використання постійно модифікованої щільності розподілу основних показників їхньої надійностіПосилання
Комаров A.A. Надежность воздушных судов: Учеб. пособие. - К.: КМУГА, 1995. -416 с.
Капур К., Ламберсон Л. Надежность и проектирование систем. - М.:Мир, 1980. -605 с.
Смирнов Н.Н, Ицкович A.A. Обслуживание и ремонт авиационной техники по состоянию. - 2-е изд., перераб. и доп. - М: Транспорт, 1987. - 272 с.
Венцель Е.С., Овчаров Л.А. Теория вероятностей и ее инженерные приложения. -М.: Наука, 1988. -480 с. I
Драйпер Н., Смит Г. Прикладной регрессионный анализ: В 2 кн. - М,: Финансы и статистика, 1986-1987. - Кн. 1. - 366 е.; Кн. 2.-351 с.
Downloads
Як цитувати
Тамаргазін, О. А. (1999). Оцінка надійности авіаційних двигунів з використанням байєсівського підходу. Вісник Національного авіаційного університету, 2(1), 27–32. https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.8963
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).