Алгоритм умовної оптимізації параметрів системи технічного обслуговування і ремонту авіаційної техніки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.10.12097Анотація
Розглянуто методику оптимізації параметрів систем технічного обслуговування і ремонтуагрегатів і систем авіаційної техніки на базі граф-моделі системи технічної експлуатації;яка відрізняється простотою і високою вірогідністю результатів і дозволяєоперативно виконувати призначення періодичності технічного обслуговування та контрольно-відновлювальних робіт за рахунок мінімізації витрат на технічну експлуатаціюПосилання
Кесаев Х.В., Трофимов Р.С. Надежность двигателей летательных аппаратов. - М.: Машиностроение, 1982. - 136 с.
Байхельт Ф., Франкен П. Надежность и техническое обслуживание. Математический подход: Пер. с нем. - М.: Радио и связь, 1988. - 392 с.
Каннингхем К, Кокс В. Методы обеспечения ремонтопригодности: Пер. с англ. - М.: Сов. радио, 1978. - 312 с.
Калин К.К, Гаганов Г.Г. Об оценке устойчивости ЦВМ к сбоям. - М.: Сов. радио, 1968.-132 с.
Тамаргазін О.А. Безумовна оптимізація параметрів системи технічного обслуговування транспортних засобів //Вести. ХГАДТУ.-Вып. 14. - Харьків:ХГАДТУ, 2001. - С. 76-78.
Барзилович Е.Ю., Каштанов В.А. Некоторые математические вопросы теории массового обслуживания сложных систем. - М.: Сов. радио, 1971. - 272 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).