Упровадження концепції організації всеосяжної системи інформації SWIM в систему управління інформацією України
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.61.7585Ключові слова:
архітектура SWIM, обмін інформацією, організація повітряного руху, сумісність, SWIMАнотація
Проведено аналіз систем обміну даними і концепції організація всеосяжної системи інформації SWIM.Виявлено недоліки теперішньої системи і переваги нової системи. Досліджено європейський досвідупровадження SWIM. Виконано огляд системи організації інформації в Україні.Посилання
SESAR Factsheet N° 01/2011. System Wide Information Management (SWIM) Available from Internet:
SESAR Factsheet N° 07/2011. SWIM Registry Service. Available from Internet:
SESAR Joint Undertake- SWIM Concept of Operations. Available from Internet:
<https://www.eurocontrol.int/sites/.../del08.01.01-
d40-swim_conops.pdf >
Twelfth Air Navigation Conference. Montréal, 19 to 30 November 2012.Aviation system block upgrade modules relating to System-Wide Information Management (SWIM)
Twelfth Air Navigation Conference. Montréal, 19 to 30 November 2012. SWIM developments and implementation in Europe.
Downloads
Опубліковано
10.12.2014
Як цитувати
Bogunenko, N., & Radchenko, Y. (2014). Упровадження концепції організації всеосяжної системи інформації SWIM в систему управління інформацією України. Вісник Національного авіаційного університету, 61(4), 45–49. https://doi.org/10.18372/2306-1472.61.7585
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).