Навігаційна дальність та тривалість польоту безпілотного літального апарата
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.60.7562Ключові слова:
балансувальний опір, безпілотний літальний апарат, навігаційна дальністьАнотація
Наведено розрахунок навігаційної дальності та тривалості польоту, що відрізняється від розрахунковоїтехнічної дальності. Розглянуто експлуатаційні особливості балансування, атмосферні умови польоту таіндивідуальні особливості, що впливають на аеродинамічний опір безпілотного літального апарата.Посилання
Badiagin, А.А.; Muhamedov, F.А. Design of light aircraft. Moscow, Mashunostroenie. 1978. 208 p. (in Russian).
Biushgens, G.S. Aerodynamics, flight dynamics haul aircraft. Moscow, Publishing Department TSAGI. 1995 (in Russian).
Kosmodemyanskii, А.А. Course of Theoretical Mechanics. Part ІІ. Moscow. 1966 (in Russian).
Silkova, V.I. Unmanned aerial vehicles. Methods of approximate calculations of the main parameters and characteristics. Ryiv, CNII VVT VS Ukraine. 2009. 302 p. (in Russian).
Udartsev, Е.P.; Pereverzev, А.M.; Ischenko, S.А. Operating aerodynamics. The trajectory problem: Textbook. Kyiv. KMUGA. 1998. 136 p. (in Russian).
Ugov, О.К.; Selivanov, О.D. Coordination between aircraft and engine. Moscow. Mashunostraenie. 1975. P. 204 (in Russian).
Zykov, А.Y.; Ermakov, V.I.; Ermakov, А.L. Dynamics of flight of transport aircraft. Moscow. Transport. 1996. 326 p. (in Russian).
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).