Параметричний аналіз поздовжньої стійкості безпілотного літального апарата
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.56.5411Ключові слова:
аналіз, безпілотний літальний аппарат, обдувка повітряними гвинтами, поздовжня статична стійкість по перевантаженнюАнотація
Оцінено поздовжню статичну стійкість безпілотного літального апарата контейнерного типу. Детально розглянуто її залежність від висоти польоту, демпфування, координат центру ваги, плеча горизонтального оперення, відхилення засобів механізації крила. Виконано аналіз отриманих в аеродинамічній трубі та уточнених поправками на обдув елементів апарата повітряними гвинтами аеродинамічних характеристик даного безпілотного літального апаратаПосилання
Lebedev, A.A.; Chernobrovkyn, L.S. 1973. Flight dynamics of Unmanned Aerial Vehicles. Moscow, Engineering. 616 p. (in Russian).
Mikeladze, V.G. 1996. General aviation, recommendations for designers. Moscow, Aerokon. 298 p. (in Russian).
Mkhitaryan, A.M. 1976. Aerodynamics. Moscow, Mechanical Engineering. 446 p. (in Russian).
Ostoslavskyy, I.V.; Kalachev, G.S. 1951. Longitudinal Stability and upravlyaemost Airplane. Moscow, State Publishing House of Defense Industry. 367 p. (in Russian).
Ostoslavskyy, I.V.; Strazheva, I.V. 1965. Flight dynamics. Stability and control of aircraft. Moscow, Mechanical Engineering. 468 p. (in Russian).
Sylkova, V.I. 2009. Unmanned aerial vehicles. Methods of approximate calculations of the main parameters and characteristics. Kyiv, CSRI AF UKRAINE, 2009. 302 p. (in Russian).
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).