ЕЛЕКТРОННИЙ ТРЕНАЖЕР СИСТЕМИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗІТКНЕНЬ ЛІТАКІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.46.2082Анотація
Наведено принцип побудови електронного тренажера системи попередження зіткненьлітаків у повітрі на основі доступу через комп’ютерну мережу Інтернет. Для моделюванняконфліктних ситуацій запропоновано використовувати спрощену модель повітряного руху.The structure of TCAS training software has been represented. E-learning software based onweb technology. A simple model of air traffic has been proposed for modeling of conflict situations.Приведен принцип построения электронного тренажёра системы предупреждения столкновенийсамолетов в воздухе на основе доступа через компьютерную сеть Интернет. Для моделированияконфликтных ситуаций предложено использовать упрощеннуюмодель воздушного движения.Посилання
Overview of ACAS II / TCAS II. –
Eurocontrol – 2009. – 32 p.
Arinc TCAS Training program. – Режим
доступу: http://www.arinc.com/tcas/training.html.
Sun flight avionics training. – Режим дос-
тупу: http://www.electronicflight.com
Автоматизированная система дистан-
ционного обучения и контроля знаний TCAS
(Change 7). – Режим доступу:
http://www.sisadminov.net/tcas/
ACSS Training. – Режим доступу:
http://training.acsscustomerservices.com
Електронний навчальний комплекс з
вивчення системи попередження зіткнень
літаків. – Режим доступу:
http://www.ans.nau.edu.ua/tcas
Introduction to TCAS II Version 7 / Federal
Aviation Administration – U.S. department
of transportation – 2000. – 45 p.
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).