МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ПРОЦЕСУ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ІЗ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОМИСЛОВЕ ВИРОБНИЦТВО
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.45.1878Ключові слова:
інформаційні технології, математична модель, форма навчанняАнотація
Розглянуто математичну модель процесу підготовки фахівців з впровадження інформаційних технологій у промислове виробництво з використанням різних форм навчання. Аналітичні моделі дозволяють оцінити рівень підготовки фахівця до виконання окремого завдання. Моделі враховують вхідний рівень готовності фахівця, комплексний коефіцієнт відповідності умов проведених заходів та рівень засвоєння знань, умінь, навиків.
Посилання
Модели управления учебным процессом вуза / И.П. Чучалин, В.З. Ямпольский, В.Н. Чудинов и др. – Томск: Изд-во Томського ун-та, 1992. – 180 с.
Леонтьев Л.П. Проблемы управления учебным процессом: Математические моде-ли / Л.П. Леонтьев, О.Г. Гохман.– Рига, 1984. – 239 с.
Павленко П.М. Автоматизовані системи технологічної підготовки розширених виробництв. Методи побудови та управління: монографія / П.М. Павленко. – К.: Кн. вид-во НАУ, 2005. – 280 с.
Автоматизированные информационные технологии в экономике / под. ред. Г.А. Титоренко. – М.: Компьютер ЮНИТИ, 1998. – 336 с.
Информационные технологии в наукоемком машиностроении: Компьютерное обеспечение индустриального бизнеса / под общ. ред. А.Г. Братухина. – К.: Техніка, 2001. – 728 с.
Павленко П.М. Обґрунтування показників оцінки ефективності підготовки фахів-ців з використанням різних форм навчання / П.М. Павленко, Ю.В. Задонцев, А.О. Хлевний // Електроніка та системи управління. – 2010. – №2. – С. 153–157.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).