АНАЛІТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОЛІЗНИХ ПРОЦЕСІВ СИСТЕМИ БЕЗПЕЧНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.42.1842Ключові слова:
безпечне водопостачання, водоочистка, електроліз, моделюванняАнотація
Із використанням рівнянь матеріального та теплового балансів створено динамічну модель електролізних процесів системи безпечного водопостачання агропромислових об’єктів. Підтверджено адекватність моделі, що дозволить проводити статистичні дослідження електротехнологічної очистки.
Посилання
Назарян М.М. Электрокоагуляторы для очистки промышленных стоков / М.М. Назарян, В.Т. Ефимов.– Х.: Вища шк.., 1983. – 144 с.
Штепа В.М. Аналітичне моделювання як об’єкта керування резервуара для змішування стічних вод птахофабрики та гіпохлоритних розчинів, отриманих електролізом / В.М. Штепа // Науковий вісник Національного аграрного університету. – 2007. – Вип. 115. – С.109-112.
Бондарь А.Г. Математическое моделирование в химической технологи /А.Г. Бондар. – К.: Вища шк., 1973. – 280 с.
Липатов Л.Н. Типовые процессы химической технологии как объекты управления / Л.Н. Липатов. – Л.: Химия, 1983. – 320 с.
Гончаров Ф.І. Енерго- та ресурсозберігаюча схема системи водопостачання населених пунктів / Ф.І. Гончаров, В.М. Штепа // Наукові нотатки Луцького національного технічного університету. – Луцьк: ЛНТУ, 2009. – С. 49−54.
Пат. України № 22010. Автоматична насосна станція / Ф.І. Гончаров. – К.: Державне патентне відомство, 1998. – 4 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).