ПОТЕНЦІАЛ СКОРОЧЕННЯ ВИКИДІВ ПАРНИКОВИХ ГАЗІВ В УКРАЇНІ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.42.1835Ключові слова:
галузевий прогноз, екологічна безпека, енергетична стратегія, макроекономічний прогноз, парникові гази, пом’якшення зміни клімату, скорочення викидів, сценарії розвиткуАнотація
Досліджено потенціал скорочення викидів парникових газів на підставі прогнозу розвитку економіки України в комплексі з аналізом регулятивних інструментів та практичних заходів у контексті пріоритетів національного розвитку та забезпечення виконання міжнародних кліматичних зобов’язань України щодо умов на посткіотський період (2012−2020 рр).
Посилання
Друге національне повідомлення України з питань зміни клімату. — К.: Інтерпрес ЛТД, 2006.
Стихійні метеорологічні явища на території України за останнє двадцятиріччя (1986−2005 рр.) / за ред. В.М. Ліпінського, В.І. Осадчого, В.М. Бабіченка. − К.: НікаЦентр, 2006. − 312 c.
Національний кадастр викидів та поглинання парникових газів в Україні за 1990−2007 рр.// [Електронний ресурс].–Режимдоступу: www.menr.gov.ua
Моделі ендогенного зростання економіки України / за ред. д-ра екон. наук М.І. Скрипниченко. – К.: Ін-т економіки та прогнозування, 2007. – 576 с.
Скрипниченко М.І. Секторальні та міжкраїнні моделі економічного розвитку / М.І. Скрипниченко. – К.: Фенікс, 2004. – 256 с.
Секторальні макромоделі прогнозування економіки України / В.М. Геєць, М.І. Скрипниченко, М.П. Соколик, С.С. Шумська // Економіст. – 1998. − №5. – С. 58−68.
Моделі ендогенного зростання економіки України / за ред. д-ра екон. наук М.І. Скрипниченко. – К.: Ін-т економіки та прогнозування, 2007. – 576 с.
Шульженко С.В. Особливості розрахунку вартісних показників у задачах прогнозування розвитку електроенергетичних систем за ринкових умов їх функціонування / С.В. Шульженко // Проблеми загальної енергетики. − 2008. − №18. − C. 16 − 20.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).