ТЕПЛООБМІН ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ ХЛАДОНУ R22 ВСЕРЕДИНІ ГОРИЗОНТАЛЬНИХ ТРУБ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.42.1825Ключові слова:
конденсація рухомої пари, тепловіддача, турбулентне парове ядро, холодильна установаАнотація
Наведено результати експериментальних досліджень процесу конденсації рухомої пари води і хладону R22 всередині горизонтальної гладкої труби у разі турбулентних парового ядра і плівки. Узагальнено експериментальні дані.
Посилання
Консетов В.В. Теплообмен при конденсации пара внутри горизонтальных труб / В.В. Консетов // ИФЖ. – 1960. − Т. III, № 6. – С. 9−16.
Бойко Л.Д. Теплоотдача при конденсации пара в трубе / Л.Д. Бойко, Г.Н. Кружилин // Изв. АН СССР. Энергетика и транспорт. – 1966. − № 5. – С. 113−128.
Бойко Л.Д. Исследование теплоотдачи при конденсации пара внутри трубы / Л.Д. Бойко // Теплообмен в элементах энергетических установок. − Л.: Наука, − 1966. − С. 197−212.
Риферт В.Г. Режимы течения фаз и теплообмен при конденсации пара внутри горизонтальных труб / В.Г. Риферт, А.И. Сардак, А.Н. Тобилевич // Изв. АН СССР. Энергетика и транспорт. – 1985. − № 4. – С. 101−109.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).