ЕКОЛОГІЗАЦІЯ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ ТУРИСТИЧНИХ КОМПЛЕКСІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.40.1778Ключові слова:
екологічна безпека, екотуризм, енергоспоживання, навколишнє природне середовище, ресурсозбереження, туристичні комплексиАнотація
Доведено необхідність екологізації енергоспоживання туристичних комплексів за рахунок використання ресурсозберігаючих технологій та альтернативної енергетики.
Посилання
Заповідна справа в Україні // Рідна природа Науково-популярний екологічний журнал. – К., 2008. – С. 6–18.
Ісаєнко В.М. Використання відновлювальних ресурсозберігаючих технологій в екотуристичній галузі / В.М. Ісаєнко, К.Д. Ніколаєв, К.О. Бабікова // Вісник НАУ. – 2008. – № 3 (36). – С.131–134.
Дроздов А.В. Основы экологического туризма : учеб. пособие / А.В. Дроздов. – М.: Гардарики, 2005. – 271 с.
Шевчук В.Я. Екологізація енергетики / В.Я. Шевчук, Г.О. Білявський, Ю.М. Саталкін, В.М. Навроцький. – К.: Вища освіта, 2002. – 111с.
Шевчук В.Я. Про концепцію переходу України до сталого розвитку / В.Я. Шевчук // Проблеми сталого розвитку України. – К.: БМТ,1998. – С. 23 – 37.
Кузьменко О. Екологічний туризм: поняття і особливості організації / О. Кузьменко //Схід – 2004. – № 2. – С. 13–17.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).