СТРУКТУРА СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЧЕРГОВОГО АДМІНІСТРАТОРА ІНФОРМАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.40.1771Ключові слова:
джерело інформації, інформаційні мережі, система підтримки прийняття рішень, черговий адміністраторАнотація
Проаналізовано задачі, які виконує черговий адміністратор інформаційної мережі спеціального призначення та обґрунтовано структуру і функції системи підтримки прийняття рішень, які він приймає у режимі реального часу.
Посилання
Олифер Н.А. Средства анализа и оптимизации локальных сетей / Н.А. Олифер, В.Г. Олифер // Центр информационных технологий, 1998. – 424 с.
Герасимов Б.М. Системы поддержки принятия решений: проектирование, применение, оценка эффек-тивности / Б.М. Герасимов, М.М. Дивизинюк, И.Ю. Субач // НАН Украины НИЦ ВС Украины “Государственный океанариум”. – 2004. – 318 с.
Кільчицький Є.В. Властивості та критерії оцінювання ефективності сучасної автоматизованої системи управління телекомунікаціями / Є.В. Кільчицький // Зв’язок.– 2003.– № 1.– С. 9–12.
Аналіз задач моніторингу інформаційних мереж та методів підвищення ефективності їх функціонування / Б.М. Герасимов, І.Ю. Субач, П.В. Хусаінов, В.О. Мі-щенко // Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони, 2008. − № 3 (3), С. 24−27.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).