ЕКОТУРИЗМ НА ТЕРИТОРІЯХ ТА ОБ’ЄКТАХ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.39.1720Ключові слова:
екологічна освіта, екотуризм, природно-заповідний фонд, рекреація, фінансуванняАнотація
Розглянуто проблему екотуризму на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду.
Посилання
Нудельман М.С. Социально-экономические проблемы рекреационного природопользования. / М.С. Нудельман. – К.: Наук. думка, 1987. – 129 с.
Генсирук С.А. Рекреационное использование лесов. / С.А. Генсирук, М.С. Нижник, Р.Р. Возняк. – К.: Уро-жай, 1987. – 246 с.
Гетьман В.І. Екотуризм чи екологічний туризм: теорія і реальність / В.І. Гетьман // Рідна природа. – 2002. – № 3. – С. 24–29.
Олійник Я.Б. Екологічний туризм на теренах національних природних парків і біосферних заповідників України в міжнародний рік екотуризму та гір. / Я.Б. Олійник, В.І. Гетьман // Вісник. Географія. – К.: ВПЦ ”Київський університет”, 2002. – Вип. 48. – С. 5–11.
Гетьман В.І. Рекреаційна діяльність у межах природно-заповідного фонду / В.І. Гетьман // Заповідна справа в Україні / під заг. ред. М.Д. Гродзинського і М.П. Стеценка. – К.: Географіка, 2003. – С. 162 – 175.
Гетьман В.І. Основні завдання і проблеми розвитку екотуризму в національних природних парках і біос-ферних заповідниках України / В.І. Гетьман // Гори і люди (у контексті сталого розвитку): Матерiали Між-нар. конф. присвяченої Міжнар. року гір (м. Рахів, 14–18 жовтня 2002 р.). Т.1. – С. 304–313.
Екологія і закон: Екологічне законодавство України. − У 2-х кн. / відповід. ред. д-р юрид. наук, проф., засл. юрист України, акад. УЕАН В.І. Андрейцев. – К.: Юрінком Інтер, 1997. – Кн. 2. – 576 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).