БЕЗПЕЧНІ ЖИТТЄВІ ПОКАЗНИКИ ПОВІТРЯ НА БОРТУ ЛІТАКА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ І ЕКІПАЖУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.39.1713Ключові слова:
безпека життєдіяльності екіпажу, системи кондиціювання та регулювання тискуАнотація
Наведено аналіз шкідливих фізико-хімічних факторів, які можуть негативно впливати на життєві показники організму пасажирів і екіпажу літака в різних умовах польоту. Визначено санітарно-гігієнічні умови на борту літака, які не суперечать нормам їх льотної придатності і гарантують безпеку життєдіяльності екіпажу та пасажирів на борту будь-якої держави світу згідно з вимогами ІСАО.
Посилання
Системы оборудования летательных аппаратов / под ред. А.М. Матвиенко, В.И. Бекасова – М.: Машиностроение, 1986. − С. 41−47.
Авиационная медицина / под общ. ред. А.Н. Бабийчука. − М.: ДОСААФ, 1979. − С. 153−157.
Функциональные системы воздушных судов / В.В. Гаража, А.Н. Желиба, В.И. Казанец и др. − К.: КИИГА, 1989. − С. 121−130.
Буріченко Л.А. Охорона праці в авіації / Л.А. Буріченко, В.Д. Гулевець. − К.: НАУ, 2003. − 168 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).