ТЕХНОЛОГІЯ ТЕРМІЧНОЇ ПЕРЕРОБКИ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.38.1690Анотація
Проаналізовано методи перероблення твердих побутових відходів. Розроблено ефективну високотехнологічну та екологічну установку, що реалізує спосіб електротермічної переробки твердих побутових відходів.
Посилання
Супруненко О.Н. Сміттєва ера: від світання до смеркання // Дзеркало тижня. – 2001. – № 34. – С. 54–56.
Кудря С.О., Тучинський Б.Г., Щокін А.Р. Перспективи зміщення традиційних паливноенергетичних ресурсів за рахунок використання енергії, виробленої на об’єктах альтернативної енергетики // Энергосбережение. – 2007. – № 1. – С. 14-23.
Макаров А.С., Борсук С.Д., Завгородній В.А. Переробка золи сміттєспалювальних заводів // Энерго-технологии и ресурсосбережение. – 2006. – № 1. – С. 46–47.
Артеменко О.М. Піроліз проти побутових відходів // Дзеркало тижня. – 2004. – № 21. – С. 42–44.
Стародубцева О.В. До рішення проблеми знешкодження твердих побутових відходів // Проблемы экологии. – 2004. – № 1-2. – С. 129–133.
Сухін Є. Альтернативні та відновлювальні джерела енергії у регіональних та загальнодержавному паливноенергетичних балансах України // Энергосбе-режение. – 2006. – № 12. – С. 4−5.
Рожко А.О. Перспектива використання відновлюваних джерел енергії в Україні: потенціал та можливості використання // Энергосбережение. – 2007. – № 2. – С. 25−28.
Гречко А.В. Современные методы термической переработки ТБО // Промышленная энергетика. – 2006. – № 9. – С. 48–50.
Гречко А.В., Денисов В.Ф., Калнин Е.И. О новой отечественной технологии переработки твердых бытовых отходов в барботируемом расплаве шлака (в печи Ванюкова) // Энергетик. – 1994. – № 9. – С. 46−50.
Железная Т.А., Гелетуха Г.Г. Современные технологии получения жидкого топлива из биомассы быстрым пиролизом. Обзор. Ч. 1 // Промышленная теплотехника. – 2005. – № 5. – С. 91−100.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).