ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ҐРУНТОВИХ ВОД ЗА ОРГАНОЛЕПТИЧНИМИ ПО-КАЗНИКАМИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.38.1660Анотація
Розглянуто органолептичні властивості ґрунтових вод на територіях, прилеглих до аеропорту. Виконано аналіз отриманих даних про якість води. На основі існуючої класифікації зроблено спробу віднести досліджувану воду до одного з існуючих класів.
Посилання
ДСанПін №383 від 23.12.1996. Вода питна. Гігієнічні вимоги до якості вод централізованого господар-сько-питного водопостачання // Урядовий кур’єр. − 27 верес.1997 р. − № 69 (257). − 31 с.
Мазаев В.Т., Шлепнина Т.Г., Мандрыгин В.И. Контроль качества питьевой воды. – М.: Колос, 1999. – 168 с.
ISO 5667-18:2005. Качество воды. Ч. 18. Руководство по отбору проб грунтовых вод . − 2005.
ДСТУ 4808:2007. Джерела централізованого питного водопостачання. Гігієнічні та екологічні вимоги щодо якості води та правила вибирання. − К.: Держспоживстандарт України, 2007. − 40 с.
Кульский Л.А. Теоретические основы и технология кондиционирования воды. − 3-е изд., перераб. и доп. – К.: Наук. думка, 1980. – 564 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).