ПОРІВНЯННЯ ВИМІРЯНИХ І РОЗРАХОВАНИХ КОНЦЕНТРАЦІЙ ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ ВИКИДАМИ ВІД ДВИГУНІВ В АЕРОПОРТУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.38.1658Анотація
Надано опис проведених експериментальних досліджень концентрацій забруднення повітря викидами від двигунів повітряних кораблів в аеропорту і їх порівняння з розрахованими значеннями за моделями програмного комплексу PolEmiCa.
Посилання
Zaporozhets O., Sinilo K. PolEmiCa – tool for air pollution and aircraft engine emission assessment in airports // 2nd World Congress Proc. “Aviation in XXI Century”. − Environment Protection Symposium, September 19-21 2005. − Р. 4.22–4.29.
Методика контроля атмосферного воздуха в окрестности аэропорта. − М.: Министерство гражданской авиации; Департамент воздушного транспорта; ГосНИИГА, 1992. − 18 с.
Методика расчета выбросов загрязняющих веществ двигателями воздушных судов гражданской авиации. − М. : ФГУП ГосНИИГА, ЗАО ЦЭБ ГА, 2007. − 50 с.
Международные стандарты и рекомендуемая практика «Охрана окружающей среды». Приложение 16 к Конвенции о международной организации ГА. Т. 2. «Эмиссия авиационных двигателей». − 2-е изд. − Монреаль, 1993. − 96 с.
Банк данных ИКАО по эмиссии выхлопных газов двигателей. − Вып. 15 от 08.04.2007.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).