КОРЕКЦІЯ РАДІОЛОКАЦІЙНОГО СИГНАЛУ ЗА КУТОМ МІСЦЯ ПРОМЕНЯ ПОЛЯРИМЕТРИЧНОГО МЕТЕОРОЛОГІЧНОГО РАДІОЛОКАТОРА
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.37.1628Анотація
Порівняно розрахунки за аналітичним виразом залежності коефіцієнта корекції радіолокаційного сигналу за кутом місця з відомими експериментальними даними. Показано розроблену структурну схему автоматичної корекції та видалення гравітаційної складової під час оцінювання інтенсивності турбулентності.
Посилання
Russchenberg, H.W.J., Groundbased remote sensing of precipitation using a multi-polarized FM-CW Doppler radar// Delft University Press, 1992. − 206 p.
Яновський Ф. Бортові метеорологічні радіолокато-ри: навч. посіб. − К.: НАУ, 2003. − 324 с.
Averyanova Yu. A. Use of DopplerPolarimetric parameters for wind phenomena localization// EuRAD 2004, Proc. of the 34th European microwave Conf., 11-15 October 2004, Amsterdam. The Netherlands.
Авер’янова Ю.А., Аверьянов А.А., Яновський Ф.Й. Оцінка інтенсивності атмосферної турбулентності за допомогою поляриметричного радіолокатора // Вісн. НАУ. − 2006. − № 2. −С. 38−40.
Averyanova Yu. The possibility to use polarimetric radar for atmospheric turbulence intensity estimate // Proc. of the NAU. − 2006. № 3 (29). − Р. 46−48.
Averyanova Yu., Averyanov A., Yanovsky F.J. Correction of Radar Signal on Elevation Angle when Reflecting from Turbulent Zone // Proc. SPIE. − 2007. − Iss. 12. − Р. 191−196.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).