СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В КУРСІ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТЕХНІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.18.15436Анотація
Наведено деякі аспекти використання сучасних персональних комп'ютерів і пов’язаних із ними інформаційно-комунікативних технологій, у першу чергу Інтернету, для навчання інозємі ій мові студентів технічних спеціальностей. Розглянуто можливості, реальні перспективи й особливості практичного застосування новітніх методик у спеціальних професійно-інтегрованих курсах іноземної мови, які базуються на використанні в дидактичному процесі текстів та інших матеріалів, що безпосередньо пов’язані з фахом студентів.
Посилання
Kasper L. New technologies, new literacies: Focus discipline research and ESL learning ties// Language Learning and Technology. - 2000. - № 4(2).- P. 105 -128.
Marco M. J. L. Internet content-based ac ESP// Forum. - 2002. - № 40(2). - P. 20-25.
Кузнецов В. Особливості складання методичного посібника з англійської мові інформаційних технологій// Гуманітарна технічних вищих навчальних закладах: пр. - Вип. 6. - К.: ІВЦ Держкомстату 2003.-С. 77-83.
Крамаров С. О., Ким Л. С., Лысакова Л. А. Контроль учебной деятельности при дмстанционном обучении иностранному процессе профессиональной подготови // Пед. информатика.-2002.-№2.-С. 26-31.
Брановский Ю. С., Диканский Е. Ю. Новые иформационные технологии в организации мониторинга педагогических систем// Пед. тика. - 2002. - № 2. - С. 31-36.
Борисько Н. Ф. Тенденции развития методических комплексов с учетом новых информационных и коммуникационных технологий (Итернет)// Іноземні мови. - 2001. - № 3. - С.19-21.
Якушина Е. В. Подростки в Интернете:специфика информационного взаимодействия // Педагогика. - 2001. - №4. - С. 55-62.
Dodge В. WebQuests: A technique foi based learning// Distance Educator. - 1995. - № 1(2). - P. 10-13.
March T. Working the Web for educating and practice on integrating the Web for written August 1997, last revised June 2001.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).