УЗАГАЛЬНЕНА ХАРАКТЕРИСТИКА СКЛАДНОЇ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ СИСТЕМИ АЕРОНАВІГАЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15279Анотація
Розглянуто узагальнену модель складної технологічної системи аеронавігаційного обслуговування повітряного руху, яка може служити базовою при дослідженні структури і характеристик її елементів та алгоритмів їхньої взаємодії в процесі формування і надання “вихідної продукції” системи.Посилання
Харченко В. П. Эффективность радиоэлектронных средств управления воздушным движением. - К.: Знание, 1979. - 24 с.
DOC 4444 - RAC/50I. Правила аэронавигационного обслуживания. Правила полетов и обслуживание воздушного движения. - Монреаль: ИКАО, 1996. - 275 с.
Мелкумян В. Г. Технологічні системи обслуговуючого типу. - К.: НАУ, 2002. - 171 с.
Downloads
Як цитувати
Харченко, В. П., & Мелкумян, В. Г. (2021). УЗАГАЛЬНЕНА ХАРАКТЕРИСТИКА СКЛАДНОЇ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ СИСТЕМИ АЕРОНАВІГАЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ. Вісник Національного авіаційного університету, 15(4), 71–76. https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15279
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).