СИСТЕМИ ПІДТРИМАННЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ АВІАЦІЙНИХ ДИСПЕТЧЕРІВ ПІД ЧАС УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНИМ РУХОМ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.34.1526Анотація
Визначено основні тенденції розвитку автоматизованих систем управління повітряним рухом. Проведено аналіз процесу прийняття та підтримки рішень. Розглянуто перспективи вдосконалення систем підтримання прийняття рішень.
Посилання
Бодров В.И., Лазарева Т.Я., Мартемьянов Ю.Ф. Математические методы принятия решения: Учеб. пособие. – Тамбов: ТГТУ, 2004.
Чинченко Ю.В. Модели и алгоритмы управления уровнем готовности авиадиспетчера к действиям в кризисных ситуациях: дис…. канд. техн. наук: 05.13.06. – К.: НТУ, 2004. – 227 с.
Савченко О.В., Трубецкой А.И. Последовательность оценивания эффективности систем координирования распределенных вычислений // Информация и Кос-мос. – 2005. – № 3.
Stroeve S.H., Ypma A. Eurocontrol National Aerospace Laboratory / Doc “Neural network-based recognition and diagnosis of safety-critical events”. – NLR CR, 2004. – 501 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).