ПОРІВНЯННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СТИСНЕННЯ СИГНАЛІВ ПРИ ВИКОРИСТAHHI ПЕРЕТВОРЕННЯ ФУР’Е I ВЕЙВЛЕТ-ПЕРЕТВОРЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15214Анотація
Наведено експериментальні дані оцінки ефективностi стиснення сигналів при використанні перетворень Фур ’е i вейвлет-перетворень. Показано, що для обробки нестаціонарних, широкосмугових сигналів більш доцільним є вейвлет-перетворення, а у випадку скупчення більшої частини енергії сигначу в малій кількості спектральних складових більш ефективним е перетворення Фур 'е.Посилання
Горелов Г. В., Ромашкова О. Н., Чань Туан Ань. Качество управления речевым трафиком в телекоммуникационных сетях / Под ред. Г. В. Горелова. - М.: Радио и связь, 2001. - 112 с.
Сжатие данных в системах сбора и передачи информации / В.И. Орищенко, В. Г. Санников, В. А. Свириденко. - М.: Радио и связь, 1985. - 184 с.
Гоноровский К. С. Радиотехнические цепи и сигналы: Учеб, для вузов. - 4-е изд., перераб. и доп. - М.: Радио и связь, 1986. - 512 с.
Добеши И. Десять лекций по вейвлетам. - Ижевск: НИЦ «Регулярная и хаотическая динамика», 2001.-464 с.
Fomitchev М., An Introduction to wavelets and wavelet transforms, 1998, available by HTTP at globus.smolensk.ru/user/sgma/MMORPH/N-4-html/l.htm.
Mallat S. A theory for multiresolutional signal decomposition: the wavelet representation. IEEE Trans. Pattern Analysis and Machine Intelligence. - 1989,- №7 - P.674 - 693.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).