МЕТРИЧНИЙ ПРОСТІР СИТУАЦІЙ ПОВІТРЯНОГО РУХУ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15198Анотація
Розглянуто принципи побудови метрики як міри, що характеризує ситуації повітряної обстановки та її зв ’язок з імовірностями виникнення цих ситуацій.Посилання
Харченко В. П., Косенко Г. Г. Многоальтернативный последовательный метод в задачах ситуационного анализа воздушной обстановки // Моделирование радиоэлектронных систем и комплексов обеспечения полетов: Сб. науч. тр. - К.: КМУГА, 1996. - С. 3-10.
Бічецький А. Я., Корчунов Д. О., Харченко В. П. Принципи побудови ситуаційних моделей системи керування повітряним рухом // Вісн. КМУЦА. - 2000. - № 3-4. - С. 255-260.
Руководство по требуемым навигационным характеристикам (RNP) (Doc 9613). - 2-е изд. - Монреаль: ICAO, 1999. - 57 с.
Руководство по методике планирования воздушного пространства для определения минимумов эшелонирования (Doc 9689). - 1-е изд. - Монреаль: ICAO, 1998. - 124 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).