ПЛАНУВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ПОТРЕБИ В АВІАЦІЙНИХ ДВИГУНАХ ПАРКУ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН АВІАКОМПАНІЙ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.33.1502Анотація
Розглянуто результати аналізу процесів системи постачання авіаційних двигунів на підставі планування замовлення та прогнозування потреби в авіаційних двигунах парка повітряних суден з використанням методів імітаційного моделювання.
Посилання
Диагностирование и прогнозирование технического состояния авиационного оборудования/ Под. ред. И. М. Синдеева. – М.: Транспорт, 1984. – 191 с.
Никонова И. А., Шепель В.Т. Технико-экономическая эффективность авиационных ГТД в эксплуатации. – М.: Машиностроение, 1989. – 200 с.
Организация и планирование материально-технического снабжения в гражданской авиации: Учеб. для вузов / Под ред. Е.Ф.Бусалова. – М.: Транспорт, 1987. – 335 с.
Надежность технических систем: Монография // Е. Переверзев, А. Алпато, Ю. Даниев, П. Новак. − Д.: Пороги, 2002. − 396 с.
Технология эксплуатации, диагностики и ремонта газотурбинных двигателей: Учеб. пособие/Под ред. Ю. С. Елисеева. − М.: Высш. шк., 2002. – 355 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).