ПРОГНОЗУВАННЯ ВІДМОВ І ОПТИМІЗАЦІЯ ПОТРЕБИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ АВІАКОМПАНІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.31.1446Анотація
Розглянуто питання прогнозування відмов і оптимізація потреби в запчастинах на підставі контролю надійності та ресурсного стану парку повітряних суден авіакомпаній.
Посилання
Барзилович Е. Ю., Воскобоев В. Ф, Эксплуатация авиационных систем по состоянию: (элементы теории). – М.: Транспорт, 1981. – 197 с.
Диагностирование и прогнозирование технического состояния авиационного оборудо-вания/ Под. ред. И. М. Синдеева. – М.: Транспорт, 1984. – 191 с.
Надежность технических систем: Справочник / Под. ред. И. А. Ушакова. – М.: Радио и связь, 1985. – 608 с.
Смирнов Н.Н. Обслуживание и ремонт авиационной техники по состоянию. – М.: Транс-порт, 1987. – 272 с.
Соломонов П. А. Безотказность авиационной техники и безопасность полетов. – М.: Транспорт, 1977. – 272 с.
Техническая эксплуатация летательных аппаратов: Учеб. для вузов / Под ред. Н. Н. Смирнова. – М.: Транспорт, 1990. – 423 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).