ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ АЛГОРИТМІВ ТРЕНДОВОГО АНАЛІЗУ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ГАЗОТУРБІННОГО ДВИГУНА
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.30.1412Анотація
Розглянуто питання діагностики авіаційних двигунів та оцінки ефективності методів трендового аналізу як однієї з найважливіших процедур виявлення дефектів.
Посилання
Кулик М.С., Кучер О.Г., Тарасенко А.В. Система управления техническим состоянием авиационных газотурбинных двигателей в эксплуатации //Вісн. КМУЦА. – 2000. – 1–2. – С. 29–37.
Двигатель ПС 90А. Алгоритмы наземной диагностической обработки параметров двигателя ПС-90А и его систем: Методика 94-00-804ПМ 104. – Пермь: ПМКБ, 1987. –159 с.
Ахмедзянов А.М., Дубравский Н.Г., Тунаков А.П. Диагностика состояния ВРД по термогазодинамическим параметрам. – М.: Машиностроение, 1983. – 206 с.
Кучер А.Г. Разработка методов и средств контроля показателей надежности и мониторинга ресурса авиационных ГТД в эксплуатации: Дис. ... на соиск. учен. степ. д-ра техн. наук. – К.: КМУГА, 1998. – 475 с.
Бабак В.П., Білецький А.Я., Приставка О.П.. Статистична обробка даних: Монографія. – К.: МІВВЦ, 2001. – 388 с.
Ионин Д.А., Яковлев Е.И. Современные методы диагностики магистральных газопроводов. – Л.: Недра, 1987. – 232 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).